Desiderata pani Ewy

Warto się chwalić sukcesami mieszkańców gminy Rudniki. Pani Ewa Wączek znana jest przede wszystkim jako przedsiębiorcza restauratorka oraz organizatorka akcji charytatywnych. Od niedawna występuje również w innej roli - zainwestowała - wraz z Franciszkiem Wączkiem - w działalność opiekuńczo-leczniczą. Uruchomiła Dom Opieki Desiderata. Mieści się on przy ul. Powstańców Śląskich w Praszce. Nie oznacza to, iż mogą z niego korzystać tylko mieszkańcy tej gminy, ale także ościennych, a więc również z gminy Rudniki.

Desiderata to na wskroś nowoczesna placówka. Dysponuje 24 jedno- i dwuosobowymi pokojami z łazienkami. W każdym jest radio i telewizor. Dysponuje siedmioma łóżkami specjalistycznymi (dla osób leżących).

Obiekt, dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych i ze specjalistycznym samochodem do ich przewozu, ma także ogród zimowy, grotę solną, saunę, kaplicę, taras oraz jadalnię i pokój pobytu dziennego.

Placówka oferuje szeroką gamę zabiegów rehabilitacyjnych, dostępnych nie tylko dla pensjonariuszy. To hydroterapia, fizykoterapia, kinezyterapia, masaże, krioterapia miejscowa, rehabilitacja neurologiczna.

Kontakt: recepcja@domopiekidesiderata.pl lub 600 438 175.